Poszukujesz transportu dla większej grupy osób i zależy Ci na profesjonalnej obsłudze? W LuxoCars oferujemy wynajem busów i vanów dostosowany do Twoich potrzeb. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów w standardzie premium – Vanami 5, 6, 7, 8-osobowymi oraz Busami 16/20, 30-osobowymi a także autokarami dla nawet 60 osób. Niezależnie od tego, czy organizujesz transport biznesowy – gości lub pracowników,wyjazd firmowy, imprezę rodzinną – ślub lub wesele, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania i będzie dopasowana do potrzeb!

Oferujemy wynajem busów i vanów osobowych wraz z kierowcą. Nasza flota składa się z nowoczesnych samochodów marek Mercedes oraz Iveco o podwyższonym standardzie. Wygoda i komfort idealnie określają nasze usługi zarówno pod względem formy oferowanego transportu (samochody o wysokim standardzie wyposażone m.in. w skórzaną tapicerkę, system multimedialny, dodatkową klimatyzację), jak i standardu obsługi. Do Państwa dyspozycji oprócz nowoczesnego samochodu jest także doświadczony, dobrze przeszkolony i profesjonalny kierowca oraz zespół ludzi czuwających nad zapewnieniem najwyższej jakości usług. To dzięki temu zorganizowanie transportu i współpraca z nami jest taka łatwa i bezproblemowa, a usługa wykonana tak jak sobie tego Państwo życzą.

Transport biznesowy, transfery z i na lotnisko, obsługa wyjazdów firmowych i integracyjnych, przewóz gości na wesele, transport dla gości i przyjaciół, wyjazdy turystyczne, transport w standardzie VIP – to tylko niektóre okazje i potrzeby do których możesz skorzystać z naszych usług.
Oferowany przez nas transport może być realizowany Vanami 5, 6, 7, 8-osobowymi oraz Busami 16/20, 30-osobowymi a także autokarami dla nawet 60 osób o wysokim standardzie wraz z doświadczonym kierowcą.

Naszą usługę wynajmu busów i vanów realizujemy na terenie miasta Warszawa i w województwie mazowieckim, jednak lokalizacja nas nie ogranicza i możemy zorganizować transport na terenie całej Polski i Europy. Zarezerwuj swój transport już teraz!