Usługi concierge Warszawa

Oferowane przez nas usługi concierge samochodowego to oprócz transportu codzienne wsparcie w różnego typu zadaniach prywatnych i zawodowych. Dedykowany asystent wyręczy Państwa w szeregu czynności, pozwalając cieszyć się zaoszczędzanym czasem, przeznaczając go na pilniejsze zobowiązania lub wypoczynek. Nasze usługi concierge kierujemy do klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego – usługa dostępna w języku polskim, angielskim i ukraińskim.

„Czas jest wolny, ale jest bezcenny. Nie możesz go posiadać, ale możesz go używać. Nie możesz go zatrzymać, ale możesz go wydać.”                                                                                     

Harvey Mackay

W myśl powyższej frazy oferujemy Państwu coś bezcennego, czego kupić się nie da, można jednak to zaoszczędzić i lepiej wykorzystać. Usługa concierge samochodowego pozwoli odciążyć Państwa z ogromu codziennych czynności, na które zwykle brakuje czasu – w szczególności tych z wiązanych z transportem i obsługą samochodów. Tym samym zaoszczędzone godziny mogą zostać spożytkowane na skupienie się na ważniejszych czynnościach.

W praktyce oferowane przez nas usługi concierge mogą dotyczyć np.:

 • Opieki nad prywatnym samochodem – dostarczenie auta na serwis lub przegląd, sezonową wymianę opon, mycie auta i detailing,
 • Transport biznesowy – przewozy i obsługa gości, współpracowników, transfer z i na lotnisko,
 • Transfer z i na lotnisko (w tym obsługa VIP line lotniska Okęcie, Modlin –  EPWA i WAW, EPMO i WMI),
 • Wynajem kierowcy do opieki nad autem/transferem klienta, a także osobistego asystenta ze znajomością języka angielskiego lub uraińskiego,
 • Przebazowanie auta w Polsce lub za granicą na kołach,
 • Przebazowanie auta na lawecie,
 • Odbiór auta z salonu i podstawienie w wybrane miejsce,
 • Doradztwo i umawianie usług motoryzacyjnych, a także odstawienie auta – zmiana koloru auta, mechanika, auto spa i inne,
 • Transport członków rodziny na zakupy, imprezę, do placówek medycznych i innych destynacji,
 • Odbiór rzeczy z pralni, transport przesyłek, transport rzeczy,
 • Bookowanie hoteli, samolotów,  stolika w restauracji, biletów na wydarzenia kulturalne oraz usług.

To tylko niektóre z przykładów usług oferowanych przez nas w ramach obsługi concierge. W obrębie współpracy spełniamy wszelkiego rodzaju potrzeby naszych klientów.

Zaufany concierge – zaufanie to podstawa

Nasza współpraca concierge opiera się na zaufaniu – w LuxoCars bardzo dbamy o wiarygodność i zaufanie naszych klientów. To dzięki temu powierzają nam oni pod opiekę swoje dobra materialne – samochody o milionowych wartościach, klucze do nieruchomości czy też najdroższe wartości niematerialne – opiekę nad członkami rodziny.

Nasza współpraca nie polega na relacji klient – zleceniobiorca, zawsze staramy się, aby była czymś więcej i realizujemy usługi powyżej oczekiwań. Zlecenie zadań naszym concierge`om to jak przekazanie zadań na barki najbardziej zaufanej osoby – w tym znajdujemy się najlepiej i odnajdujemy naszą misję.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia swojej usługi concierge.

Nasze realizacje: