W LuxoCars każdy kierowca jest nie tylko pracownikiem, ale również częścią zespołu ludzi oddanych swojej pasji. Istniejemy na rynku od 2008 roku i przez lata budowaliśmy doświadczenie i najlepsze praktyki przewozów premium w Polsce. Oferujemy wynajem wysokiej klasy ekskluzywnych limuzyn wraz z doświadczonymi kierowcami. Transport VIP oraz motoryzacja w luksusowym wydaniu to coś, dla czego oddajemy serce i co stanowi również nasze hobby.

Jako nasi klienci mogą Państwo liczyć na pełną dyspozycję i zaangażowanie kierowców, a także komfort luksusowych limuzyn klasy premium. Nasze samochody to bogato wyposażone pojazdy marki Mercedes-Benz klasy S, Mercedes-Benz klasy E, Audi A8, Lexus GS Hybrid, luksusowe busy Mercedes-Benz klasy V oraz Sprinter. Dzięki rozbudowanej flocie ekskluzywnych samochodów jesteśmy w stanie zaoferować transport nawet 100 pasażerów jednocześnie. To sprawia, że z naszych usług korzystają organizatorzy największych krajowych wydarzeń – koncertów, międzynarodowych targów, wizytacji głów Państw.

W LuxoCars kładziemy bardzo wysoki nacisk na perfekcyjną obsługę klienta. Chcemy, aby jakość naszych usług była na równi z jakością naszych aut – a więc na najlepszym światowym poziomie. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i prywatnych. Mogą na nas Państwo liczyć w zakresie usług takich jak – transfer lotniskowy, wypożyczalnia samochodu z szoferem, przewóz osób VIP zarówno autem typu limuzyna jak i bus, usługi concierge, wynajem limuzyny z kierowcą do ślubu, a także transport dla gości i usługi taxi premium.

Na nas możesz polegać! Wybierając naszą firmę będą Państwo mieli gwarancję niezawodności, punktualności i adekwatnej jakości obsługi.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zarezerwowania swojego transportu premium w standardzie VIP za pomocą telefonu lub formularza kontaktowego.